Główna           O nas           Oferta           Galeria           Referencje           Kontakt
 Rolety:

- stanowią doskonałą izolację akustyczną

- skuteczna ochrona przed nieproszonymi gośćmi

- to dodatkowa izolacja termiczna. Pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania

- chronią Twoją prywatność. Odgrodzą Cię od ciekawskich spojrzeń

- latem zapewniają przyjemny chłód i chronią przed promieniami słonecznymi
 Oferta:

 
Rolety zewnętrzne i bramy
Nie tylko są formą zabezpieczenia przed nieproszonymi gośćmi ale także pełnią funkcję osłony przed nadmiarem słońca w lecie, a w zimie przed utratą ciepła.
Wykonane są z pcv, aluminium lub stali, wypełnione pianką poliuretanową.Meble na zamówienie, regały magazynowe, zabudowy
Posiadamy bogatą ofertę mebli na wymiar: szafy, garderoby, zabudowy wnęk z drzwiami przesuwnymi w różnych profilach (aluminiowe, stalowe).
Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną, a materiały, których używamy są produktami markowymi i posiadają odpowiednie atesty.
Zabudowy dopasowywane są do wnęk w Państwa domach co pozwoli doskonale wykorzystać każdą powierzchnię mieszkalną.Żaluzje pionowe (verticale) i poziome, roletki materiałowe
Żaluzje pionowe z powodzeniem zastępują firankę, posiadają właściwości antystatyczne przez co nie osiada na nich kurz. Dobrze chronią miejsce pracy przed nadmiernym nasłonecznieniem, a dobrze dobrane potrafią być eleganckim wykończeniem wnętrz.
W swojej ofercie posiadamy roletki materiałowe wolnowiszące i rolety w kasetkach z prowadnicami, te ostatnie stosowane są również na oknach połaciowych (dachowych).
W obu przypadkach oferowana jest bogata gama wzorów i kolorów materiałów. Występują materiały gładkie, deseniowe, transparentne, podgumowane w różnych kolorach.
Rolety wewnętrzne to nie tylko osłona przeciwsłoneczna, ale także element dekoracyjny, który w wielu domach zastąpił tradycyjne firanki i zasłonki.
Posiadamy również rolety z atestem niepalności !Usługi ksero i poligrafia
Oferujemy Państwu usługi ksero czarno-białe i kolorowe, drukowanie, laminowanie, bindowanie, oprawianie prac dyplomowych albumów, dokumentów, ofert itp. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem nadruków na koszulkach, bluzach itp., oraz prowadzimy sprzedaż artykułów papierniczo-biurowych zlokalizowanych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości na ulicy Bojkowskiej 37 w Gliwicach.
            Design by: tscrow